Dezynsekcja - Dezynfekcja - Odrobaczanie - Mińsk Mazowiecki,Siedlce,Warszawa | DDD Robak

213-423-1239

DDD Robak

Profesjonalna dezynsekcja, dezynfekcja, odrobaczanie - Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Warszawa

DDD Robak to firma świadcząca usługi takie jak Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja i odrobaczania. Terenem naszej działalności jest głównie województwo Mazowieckie ,nasze oddziały mamy między innymi Warszawa, Mińsk Mazowiecki czy Siedlce. Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów indywidualnych jak również firm i instytucji.Bazując na wieloletnim doświadczeniu staramy się aby usługi przez nas wykonywane były skuteczne, dyskretne i bezpieczne .Każdy zabieg realizujemy zgodnie z systemami GMP,GHP oraz HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli).  

DDD Robak dezynsekcja - postaw na specjalistów

Naszą specjalnością jest dezynsekcja, (także metodą ULV) dezynfekcja, deratyzacja, odkomarzanie. Terenem naszej działalności jest Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Warszawa i cale województwo mazowieckie. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i systemy zwalczania insektów, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów. Każdy zabieg realizowany jest zgodnie z systemami GMP, GHP oraz HACCP. Po wykonaniu zabiegu wystawiamy protokół z podaną nazwą preparatu oraz jego stężenie w cieczy roboczej który został użyty do wykonania usługi.

Info linia:☏ +48 690 015 854

 

Dezynfekcja Mazowieckie - zapraszamy do współpracy

Doświadczenie uczy, że stosowanie wciąż tych samych preparatów owadobójczych prowadzi do uodpornienia się insektów. Uczulamy na to, iż w ogólnodostępnych preparatach do zwalczania insektów zawarta w większości przypadków jest ta sama substancja czynna różni się tylko jej stężenie, niestety używając takich preparatów możemy doprowadzić do sytuacji, w której prusaki oraz inne owady całkowicie uodpornią się na substancje chemiczne, co może spowodować utrudnione ich zwalczanie nawet przez specjalistyczne ekipy z branży Pest Control.    

484-661-0356

     dezynsekcja DDD Robak


815-382-8918

       deratyzacja DDD Robak


 

odkomarzanie

      odkomarzanie DDD Robak